Executive Search

Jesteśmy zaufanym partnerem w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów na kluczowe stanowiska Twojej organizacji oraz jednym z liderów na polskim rynku Executive Search.

Nasze spojrzenie na Executive Search

W Neumann Executive naszym celem jest nie tylko odkrywanie najlepszych talentów menedżerskich, ale znajdowanie przyszłych liderów, którzy potrafią zmieniać świat. Wizja, która nam przyświeca to wyjątkowe podejście do spersonalizowanych usług Executive Search.

Partnerstwo premium

Działamy jako strategiczny partner zarówno dla naszych klientów, jak i kandydatów. Dzięki zaufaniu i długotrwałym relacjom jesteśmy gotowi opracować strategie, które nie tylko są zgodne z Twoimi celami biznesowymi, ale w zakresie personalnym będą potrafiły je wyprzedzać.

Zwinne podejście

W Neumann Executive to my napędzamy zmiany, a one są wpisane w nasze DNA. Dzięki płaskiej strukturze proces Executive Search jest w pełni zwinny i skalowalny. Może ewoluować wraz z Twoimi potrzebami.

Wyjątkowa ekspertyza

Chcemy wykraczać poza to, co zwykłe. Nasze unikatowe podejście jest głęboko zakorzenione we wszechstronnej i dobrze ugruntowanej wiedzy naszych konsultantów. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale zrozumiemy potrzeby Twojej firmy i będziemy potrafili sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Butikowa strategia

Tworzymy rozwiązania, które nie są oczywiste. Odpowiadamy na unikalne potrzeby firm i organizacji. Dlatego współpracujemy z naszymi klientami bardzo blisko, by zapewnić unikalną strategię pozyskiwania kandydatów dla każdego projektu. Dzięki temu nasze usługi mają indywidualny charakter.

Poznaj nasze zrealizowane projekty

Senior Finance Executive

Branża

Renewables Energy

Rynek/lokalizacja

Holandia

Chief of Operations

Branża

Transformation Production Printing

Rynek/lokalizacja

Irlandia

HR Director

Branża

Healthcare

Rynek/lokalizacja

Europa Środkowo-Wschodnia

Managing Director Poland & CEE

Branża

FinTech

Rynek/lokalizacja

Europa Środkowo-Wschodnia

Chief Technology Officer

Branża

IT / Software Development

Rynek/lokalizacja

Europa Środkowo-Wschodnia

R&D Director

Branża

Life Sciences

Rynek/lokalizacja

Polska

Nasza ekspertyza

Executive Search

Neumann Executive to synonim wieloletniego doświadczenia w rozwiązaniach z zakresu Executive Search. Zajmujemy się poszukiwaniem osób na stanowiska kierownicze oraz wyższego szczebla, w tym między innymi na CEO, członków zarządu, dyrektorów niewykonawczych, dyrektorów zarządzających. W Neumann Executive wspieramy naszych partnerów w poszukiwaniu przyszłych liderów w następujących obszarach:

Consumer & Retail

Obszar prawny

Life Sciences

Finanse

Produkcja

IT & Technologia

Co mówią o nas Partnerzy

Poznaj naszych Konsultantów

Eksperci Neumann Executive pomogą Ci obsadzić kluczowe stanowiska kierownicze, menedżerskie oraz znaleźć wyjątkowych liderów jutra.

Katarzyna Murray

Managing Partner | DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

Katarzyna to Managing Partner w Neumann Executive, w obszarze Life Science. Wspiera swoich Klinetów prowadząć projekty C-Level dla organizacji z branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i medycznej w całej Europie.

Rafał Boczkowski Neumann Executive

Rafał Boczkowski

Partner | Polska & Kraje Bałtyckie (Łotwa, Litwa, Estonia)

Rafał jest doświadczonym konsultantem z bogatym doświadczeniem w zakresie executive search, zarządzania talentami, wydajnością i rozwojem, zarządzania zmianą i relacjami pracowniczymi.

Alicja Jaworska photo

Alicja Jaworska

Partner | UK & Kraje Nordyckie (Finlandia, Dania, Szwecja)

Alicja wspiera Executive Search w branży life science, healthcare i biotechnologii. Przez 12 lat w branży medycznej, Alicja zbudowała silną bazę klientów i kontaktów, która pomogła jej rozpocząć karierę w Executive Search.

Oleksandr Koval

Partner | Czechy, Bałkany & Ukraina

Oleksandr jest członkiem naszej praktyki z obszaru technologii, mediów i telekomunikacji. Prowadzi poszukiwania na poziomie CxO dla branży High Tech, Telecom, e-Commerce i Engineering.

Łukasz Jadczak

Partner | Centralna i Wschodnia Europa

Łukasz jest specjalistą Executive Search, doświadczonym w doradzaniu Klientom przy podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących budowania najlepszych zespołów menedżerskich oraz prowadzeniu Executive Search i Leadership Assessments.

Polska

Wielka Brytania

Kraje Nordyckie

Region DACH

Czechy

Ukraina

Bałkany

Kraje Bałtyckie

Nasze lokalizacje

Eksperci Neumann Executive wspierają naszych Klientów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. W Neumann Executive łączymy globalne zasoby i doświadczenie wraz z prawdziwie lokalnym podejściem do rynku.

Porozmawiajmy o wsparciu Twojej organizacji w poszukiwaniu najlepszych liderów jutra.

2023 | All rights reserved by Neumann Executive

Follow us on Linkedin

Find your leaders of tomorrow