Executive search v České republice

Jsme vaším nejlepším partnerem pro executive search na českém trhu. Zakládáme si na lidském a agilním přístupu.

Executive search – náš přístup

V Neumann Executive máme mnohem větší cíl než jen objevovat nejkvalitnější manažerské talenty. Neustále podnikáme dodatečné kroky navíc, abychom firmám pomáhali k úspěchu. Jsme přesvědčeni, že hledání lídrů zítřka vyžaduje individuální a dosud nevídaný přístup.

Prémiové partnerství

Jsme vaším strategickým partnerem i důvěryhodným poradcem. Se svými klienty a kandidáty budujeme hluboké a dlouhodobé vztahy. Díky tomu vám připravíme strategie, které odpovídají nejen vašim obchodním prioritám, ale dokonce je překonávají.

Agilní přístup

Společnost Neumann Executive umí prosazovat změny. Máme to zaryto v naší DNA. Odráží to i naše plochá organizační struktura, díky níž je celý executive search proces plně agilní. Na vaše potřeby a požadavky tak reagujeme rychle a bez problémů.

Expertní znalosti

Posunujeme hranice nad rámec obvyklého. Náš přístup vychází z expertních znalostí našich konzultantů. Zastupují nás profesionálové v oboru, a tak jsme vždy schopni okamžitě porozumět vašim obchodním potřebám.

Řešení na míru

Vymýšlíme řešení, která nejsou jednoduchá ani očekávaná, ale šitá přímo pro vás. Úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pro každý úkol navrhli konkrétní strategii. Tento přístup nám umožňuje dodávat něco navíc a zároveň udržovat osobní kontakt. 

Zjistěte, které exekutivní role jsme úspěšně obsadili

Senior Finance Executive

Obor:

Obnovitelné zdroje energie

Trh/lokace:

Nizozemsko

Chief of Operations

Obor:

Tisk a výroba

Trh/lokace:

Irsko

HR Director

Obor:

Healthcare

Trh/lokace:

CEE

Managing Director Poland & CEE

Obor:

FinTech

Trh/lokace:

CEE

Chief Technology Officer

Obor:

IT / Software Development

Trh/lokace:

CEE

R&D Director

Obor:

Life Sciences

Trh/lokace:

Polsko

Naše odbornost pro executive search

v České republice

Společnost Neumann Executive má dlouhodobé zkušenosti s poskytováním komplexním řešeních pro vyhledávání vedoucích pracovníků. Obsazujeme řadu výkonných a vedoucích pozic včetně generálních, správních či nevýkonných ředitelů. V Neumann Executive pomáháme našim klientům při hledání lídrů budoucnosti zejména v následujících oblastech:

Retail

Legal

Life Sciences

Finance

Výroba

IT & Technologie

Ohlasy našich partnerů

Poznejte naše konzultanty

Experti z Neumann Executive vám pomohou obsadit klíčové manažerské posty a najít opravdové lídry zítřka.

Peter Kotka

Partner | Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko

Peter Kotka má za sebou dvě dekády zkušeností z náboru top manažerských rolí v regionu CEE. Pro tým Neumann Executive hraje klíčovou roli, jelikož poskytuje cenné rady při hledání vedoucích pracovníků zejména klientům ze severní Evropy.

Natalia Staykova

Partner | Moldavsko, Rumunsko, Bulharsko

Posledních 15 let se Natalia zaměřovala na vyhledávání vedoucích pracovníků především v oblasti biologických věd a technologií. Natalia spolupracuje s firmami po celé Evropě. Pravidelně cestuje mezi Českou republikou a Moldavskem.

Lumir Meloun

Lumir Meloun

Partner | Česká republika, Slovensko, Itálie

Lumír má více než 30 let zkušeností s vyhledáváním vedoucích pracovníků a řízením firem v různých průmyslových odvětvích. Zaměřuje se na region CEE s důrazem na Českou republiku, Slovensko a Itálii.

Poland

United Kingdom

Nordics

DACH Region

Czechia

Ukraine

Balkans

Baltic States

Naše lokace

Odborníci z Neumann Executive podporují svoje klienty nejen v České republice, ale napříč celou Evropou. Kombinujeme globální zdroje a zkušenosti, které využíváme přímo na konkrétních trzích. Zastáváme filozofii: „Působ globálně, jednej lokálně.“

Chcete posunout svoje podnikání s lídry připravenými na budoucnost?

2024 | All rights reserved by Neumann Executive

Follow us on Linkedin

Find your leaders of tomorrow